Ascanio Twenty Six

  • The lagest option:
  • 5 gości
  • 3 łożka
  • 1 sypialnia

Apartament Ascanio Twenty Six Rzym jest położony w dzielnicy Piccadilly w Rzymie, w odległości 600 metrów od Plac Largo di Torre Argentina i oferuje fryzjera męskiego.

Do dyspozycji Gości w obiekcie są bidet, oddzielna toaleta i prysznic. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów, czepki kąpielowe i ręczniki kąpielowe.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Pobliskie atrakcje to Galeria Borghese, zaledwie 1 km od tego apartamentu oraz Panteon w Rzymie - zaledwie 7 min pieszo stąd. Do centrum Rzymu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Fontanna di Trevi znajduje się w pobliżu od apartamentu. Apartament Ascanio Twenty Six może pochwalić się centralnie lokalizacją, 800 m od stacji metra Spagna i zaledwie 250 m od przystanku autobusowego Ripetta.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ascanio Twenty Six Rzym
Casa Degli Spagoli Navona Square
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Degli Spagoli Navona Square

9.0
Wspaniały 1 opinia
97 m od nieruchomości
USD 226 USD 203
za noc
Palazzo Scapucci Apartment A Navona
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Palazzo Scapucci Apartment A Navona

8.4
Bardzo dobry 28 opinii
113 m od nieruchomości
USD 278 USD 250
za noc
Cozy Flat Orso Navona square
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Flat Orso Navona square

8.5
Świetny 18 opinii
192 m od nieruchomości
USD 379 USD 341
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    18 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Fryzjer/salon piękności
    • Usługi dla zwierząt domowych
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Usługa zakupów spożywczych
    • Sklepy/ usługi komercyjne
    • Pierwszy drink za darmo

    Opcje gastronomiczne

    • Obiad
    • Obiady na wynos
    • Specjalne menu dietetyczne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Opieka i usługi dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:30 do 20:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji058091-LOC-15002,IT058091C2RM4ZPL3M
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Ascanio Twenty Six można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Ascanio Twenty Six pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Ascanio Twenty Six jest kuchnia?
      W apartamencie Ascanio Twenty Six goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    18 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    1,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ascanio Twenty Six Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij